Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

Miniklere anlamlı yardım


Erenler Zinnet Dilmen Ana Okulu ve Şehit Gülşah Güler Ana Okulu, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümüne Yardımlaşma ve Paylaşma Projesi kapsamında yardımda bulundular.

Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten önderliğinde ve Şube Müdürü Rıdvan Acar eşliğinde, Zinnet Dilmen Anaokulu Müdürü Hacer Uluköylü, Şehit Gülşah Güler Anaokulu Müdürü Melike Odabaşoğlu ve öğretmenlerin de katılımıyla gerçekleştirilen proje, Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Doktor Mehmet Akif Çakar Başhekim Yardımcısı Dilek Bingöl Aydın, Çocuk Hematoloji Ve Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Bükavcı ve hemşirelerin desteği ile gerçekleştirildi. Proje kapsamında toplanan yardımlarla hastane odaları düzenlendi, boya badana işleri yapıldı ve hasta çocukların istekleri yerine getirildi. 

20 Haziran 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 571 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU