Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Kabasakal çiftçi ile buluştu


APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ve arkadaşları kooperatif ortaklarına ziyaretlerini sürdürüyor. Karasakal gündüz Bilecik Gölpazarı’nda gece ise Küçük Esence ve Çökekler’de çiftçi ile buluştu.

Omuz omuza

APEK Başkanı Sebahattin Karasakal ve arkadaşları 54 bin üyeli kooperatifin 27 Haziran’da yapacağı kongreye ortakları davet etti. Bilecik Gölpazarı’nda muhtarlar ve üyelerle bir araya gelen Sebahattin Karasakal, “APEK gibi büyük bir ailenin temsilcileri olarak sizlerle bir araya geliyoruz. Hedefimiz büyük ailemizin daha da büyüyüp güçlenmesi. Yaptıklarımızı ortaklarımız biliyor ve takdir ediyor. Yeni dönemde yapacaklarımız ile üreticimizin alın terinin, emeğinin de değerlenmesine katkı vereceğiz. Alın teri ve emeğin temsilcileri her dönem olduğu gibi bu dönemde en doğru kararı verecektir. Sizlerin birlik ve beraberlikten yana olduğunuzu biliyorum. Hep birlikte kol kola, omuz omuza kongremizi gerçekleştireceğiz” dedi.

‘Amacımız belli’

Sebahattin Karasakal ve arkadaşları Gölpazarı ziyaretinin ardından Çökekler ve Küçük Esence ile ziyaretlerini sürdürdü. Karasakal her iki köyde de kooperatif ortaklarını kongreye davet ederek, “Niyetimiz halis. Amacımız belli. Kişisel tanınırlık veya hırslarımız yok. Derdimiz ortaklarımızın emeğinin, alın terinin hakkını koruyup yücelmesini sağlamak. Kooperatifin verdiği hizmetleri hepimiz biliyorsunuz. Yeni dönemde çıtayı biraz daha yükseltip daha çok hizmet vermek için hazırlıklarımızı yaptık. Sizlerin de desteğiyle büyük ve güçlü APEK ailesini, birleştiren, kucaklayan bir yönetim anlayışı ile temsil edeceğiz” diyerek destek isteyip kongreye davet etti.

 

25 Haziran 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 681 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU