Günün Tarihi:4 Ağustos 2021

Süleyman Paşa Camii yenileniyor


Akyazı Belediyesi tarafından bakıma alınan Gazi Süleyman Paşa Camii avlusunda çalışmalarımız devam ediyor.

Halılar serildi

Alt yapı çalışmaları nedeni ile başlayan çalışmalarda; beton serimi, alt yapının yapılması, boyama çalışmaları ve ardından çizgilerin çekilmesi ile Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii bahçesi güzel bir görünüme kavuştu. Gazi Süleyman Paşa Camii Derneğince Camii içerisinde gerçekleştirilen yenileme ve bakım çalışmaları sonrasında, camii tabanında bulunan parkeler kaldırılarak yerine yeni zemin çalışması ve yeni halıların serilme işlemi tamamdı.

Oturma

Akyazı Belediyesi Fen İşleri ve Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri de yıpranan bahçe zeminini kaldırarak yerine, camii bahçesinin rengi ve yapısı ile güzel bir görünüme kavuşması adına hızlı bir çalışma temposu çalışmalarının sonuna geldi. Özellikle Cuma günleri dışarıda namaz kılan cemaat için kıble yönü çizgileri de büyük kolaylık sağlayacak. Ayrıca cemaate de kolaylık sağlayacak oturma guruplarının montajı gerçekleştirildi.

 

29 Haziran 2018 , Cuma Bu haber toplam 660 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU