Günün Tarihi:28 Şubat 2021

Sofuoğlu’ndan ilçelere teşekkür


AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu Milletvekilliği Mazbatasını seçim kurulundan aldıktan sonra İlk ziyaretini Söğütlü İlçe Teşkilatı’na yaparak seçimlerde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

‘Örnek almalıyız’

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Söğütlü İlçe teşkilatı tarafından karşılandı. Toplantı salonunda partililere yaptığı konuşmada Sofuoğlu, “24 Haziran’dan önce yapılan Genel Seçimlerde, partilerin genel başkanları ve milletvekilleri birlikte seçiliyordu. 24 Haziran’da ise Başkanlık Sistemi ile birlikte Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın şahsi oyları ve Parti Milletvekillerinin oyları ayrı ayrı sayılmaları da büyük bir etki göstermiştir. Sayın Cumhur Başkanımızın aldığı yüksek oylar tamamen seçmenlerimiz tarafından şahsına verilen oylardır.  Bizlerde kendilerini her zaman yaptığı üstün çalışmaları, başarılarını milletvekilleri olarak, il ilçe teşkilatları olarak örnek almalıyız ve hedefimizde bu yönde yapmalıyız” dedi.

‘Ne yapabilirim?’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile aday olduğunu ifade eden Sofuoğlu, “24 Haziran seçimlerinde de siyasete tamamen büyük abilerimizin tecrübelerinden faydalanarak ilk heyecanımızı attık ve bugünde rahat bir şekilde siyaseti konuşmaya başladık. Tabi yaptığımız seçim çalışmalarında il ve ilçe teşkilatlarımız gittiğimiz bölgelerde vatandaşlarımızın yakın, samimi, candan karışladılar. Milletvekili olduktan sonra tek düşüncem beni kucaklayanlara daha çok hizmet etmek ve faydalı olmak için ne yapabilirim” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin başarısı

24 Haziran’da Genel seçimlerimiz milletvekilliği ve Sayın Cumhur Başkanlığı seçimlerimiz  hayırlısı ile bitmiştir. Sıra Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Belediye Başkanlıkları ve belediye meclis üyelikleri seçimlerinde. AK Parti olarak bugün ilimizde 16 ilçenin tamamı AK Partili ise bu,  AK Parti’nin başarısıdır. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan belediye başkanlıkları seçimlerinde, yine 16 ilçenin tamamını almak zorundayız.  Partimizin almış oldukları Belediyeleri kaybetme lüksü yoktur.   Bununda böyle belediyelerimiz vatandaşlar ile devlet arasında bir hizmet köprüsüdür. Bu konularda ilçe teşkilatlarımız Belediye Başkanlarımız da birlik beraberlik içinde olmalıdırlar ki vatandaşlarımızda her iki kurumada güvensinler oylarını versinler.  Şu anda tarihi kesin belli olmayan yerel seçimlerde başarılı olmak zorundayız” dedi.

Örnek

Söğütlü AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Adem Fidan, “Sayın Milletvekilimiz Kenan Sofuoğlu’nun bizlere yıllardır yaşattığı, Dünya Şampiyonluklarında, Türk Bayrağı’nı dalgalandırmasında, gençlerimize spor camiasında yaptığı örnek çakılmalarında,  her zaman olmuştur. Bundan sonrada olacaktır, ilçe teşkilatım adına milletvekilliğinde en güzel hizmetlerim yapacağına inanıyoruz” diye konuştu.

 

1 Temmuz 2018 , Pazar Bu haber toplam 584 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU