Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Emekli öğretmenler buluştu


Sakarya da uzun yıllar öğretmenlik ve Ali Dilmen Lisesi müdürlüğü yaptıktan sonra emekli olan ve Şemsettin Trabzon, birlikte uzun yıllar öğretmenlik yaptığı emekli arkadaşlarını evinde misafir etti.

Eski yıllar yad ettiler

Hocaların hocası olarak bilinen Şemsettin Trabzon yıllarca birlikte eğitim camiasında hizmet verdikleri emekli arkadaşları, Kemal Özdemir (İHL Edebiyat öğretmeni), Resul Arslan (Atatürk Lisesi Müdürü), Yüksel Yılmazer (Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü), Hüseyin Demircioğlu (Müftülük merkez vaizi), Hasan Taş (İmam Hatip Lisesi Müdürü), Ali Gezici  (Adapazarı İmam Hatip Lisesi Müdürü), Metin Bademli ( Orhangazi İlkokulu Müdürü), Ercan Kongeri (İl Müftülük Personel Müdürü), Nurettin Dağıstanlı (Atatürk Lisesi Matematik Öğretmeni), İlyas Gümüş (Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü), Sefer Özpilavcı (Adapazarı İmam Hatip Lisesi Öğretmeni), Rüştü Çilhoroz (Adap İmam Hatip Lisesi Öğretmeni), Osman Nuri Çil (Adap İmam Hatip Lisesi Meslek Öğretmeni), Recep Işık (TÜVASAŞ Teknik Müdürü), Mehmet Tekin (İlk öğretim Müfettişi), Ali Trabzon (Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü) Recep Kıyak ( Türkiye Camii ve Kur'an Kursu Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı ) ile anılarını paylaştı ve eski yılları yad etti. Arkadaşlar bundan böyle her yıl aynı tarihte buluşma sözü verdiler.

Servisler Kıyak’tan

Emekli eğitimcilerin davetine katılan Türkiye Camii ve Kur'an Kursu Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Recep Kıyak “Burada en küçük benim bu nedenle servisleri benim yapmam lazım” diyerek Şemsettin Trabzon’un eşi Sezen Trabzon’un hazırladığı yemek ve meyvelerin servisini yaptı.

3 Temmuz 2018 , Salı Bu haber toplam 758 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU