Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

SAÜ’de mezuniyet coşkusu


Sakarya Meslek Yüksekokulu öğrencileri aileleri ve hocalarıyla birlikte mezuniyet coşkusu yaşadılar.

Katılım

Sakarya Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu (MYO) 2017-2018 yılı mezunları Esentepe Kampüsü’nde Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda kep atarak mezun oldular. 300 öğrenci, aileleriyle birlikte geldikleri salonda mezuniyet belgelerini aldılar. Bölüm birincilerine plaketlerin ve çeşitli hediyelerin verildiği törene Sakarya Meslek Yüksekokulları Koordinatörü ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Doç. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sakarya MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi İsmail Gümüş, çok sayıda akademisyen ve öğrenci yakınları da katıldı.

Uygulamalı eğitim

Tören İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından başladı. Açılışta konuşma yapan Prof. Mehmet Sarıbıyık, öğrencilerin uygulamalı eğitimle daha nitelikli bir şekilde mezun olduklarına dikkat çekerek, mezuniyetlerinin öğrencilerine, ailelerine hayırlı olmasını diledi. Okul müdürü Dr. Gümüş ise Sakarya Meslek Yüksekokulu’nun köklü ve tecrübeli bir okul olduğuna vurgu yaparak, yoğun geçen eğitim öğretim döneminin ardından öğrencilerin mezun olmasını mutlulukla karşıladıklarını belirtti. 

Teşekkür

Daha sonra Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nden 3.70 ortalamayla mezun olan okul birincisi Şevval Nur Şahin konuşma yaparak emek veren hocalarına ve destek olan ailesine teşekkür etti. Konuşmaların ardından öğrenciler büyük bir coşkuyla kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.

5 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 682 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU