Birinci etap için geri SAYIM BAŞLADI9 Temmuz 2018, Pazartesi

      Zor olacak

Samsun gibi önemli rakiplerle boy ölçüşmenin hiç te kolay olmayacağını söyleyen çok sayıda Sakaryaspor taraftarı; ”Geçtiğimiz sezon kolay işi zora soktuk. Bu sezon da aynı konuma düşmekten endişeliyiz. Bu yüzden bundan sonra alınması gereken futbolcuların kalite açısından nokta transfer olmasını ve giydiği formanın ağırlığını bilenleri bekliyoruz” dediler.

         Övgüler

Stopere alınan Berkay Can Değirmencioğlu’na övgüler yağdıran ve transfer komitesinden aynı kalitedeki futbolculara yönelmelerini isteyen taraftarlar; ”Tabi ki kalite olduğu kadar ahlaki durum da önemli. Çünkü geçen sezon da önemli isimler vardı ancak son final maçında neler olduğunu gördük. Bu yüzden alınacak futbolcu hem kaliteli, hem de ahlaklı olsun” şeklinde konuştular.

         Eksiklikler

Sakaryaspor taraftarı Transfer Komitesinden nokta atışı beklerken Sakaryaspor yönetimi de 11 Temmuz’da verilecek startın eksikliklerini gideriyor. Birinci etap hazırlıklarına az eksikle başlamak isteyen Teknik Heyet ise bir yandan gruptaki rakiplerin analizini yapıyor, diğer taraftan da nasıl bir yol haritası izleyeceklerinin plan ve programını şekillendiriyor.

         Mesai

Geçtiğimiz hafta sonunu sessiz geçiren Yönetimden yeni haftaya hareketli girmesi bekleniyor. Çok sayıda Taraftar, yapılacak kaliteli transferlerin Kombine, Forma ve üye kayıt işlemleri için de etkili olacağını söylüyor. Yönetim gibi fikstür çekim gününü sabırsızlıkla bekleyen Taraftarlar, ilk maçın ligin seyri için önemli olacağını, bu yüzden çalışmaların buna göre yapılması gerektiğini ifade ettiler

Tanışmaya az kaldı: Sakaryaspor’un eski ve yeni futbolcuları 11 Temmuz’da Rüstemler Tesislerinde tanışacaklar. Sakaryaspor formasını giymenin heyecanı ile birinci etap hazırlıklarına başlayacak olan yeni transferler, eski futbolcuların yanı sıra taraftarlarla de tanışma ortamı bulacaklar. Start gününden sonra alınacak futbolcular ise direk idmana çıkacaklar.

 

Bu haber toplam 679 defa okundu.