Günün Tarihi:27 Kasım 2020

Hayvanlar susuz kalmayacak


Akyazı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından geliştirilen proje sayesinde Akyazı’da Sokak hayvanları artık açlık ve susuzluk çekmeyecek.

‘Onlarda Bir Can’

Akyazı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından ‘Onlarda Bir Can’ ismi verilen proje kapsamında ekip elemanları sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez bıraktıkları yiyecek ve suları kontrol ediyor ve azalanları da takviye ediyor. Böylece geliştirilen projenin aksaksız bir şekilde hayata geçmesi için büyük bir gayretin içinde oldukları da görülüyor.

Tam destek

Akyazı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri, projeyi hazırlarken ve uygulamaya sokarken hayvan severlikte önemli bir yere sahip olan Akyazılıları da bu projeye dahil ettiklerini söyleyerek, “Bir kez daha hayvan sever hemşerilerimizi projeye tam destek vermelerini bekliyoruz” açıklaması yaptılar. 

12 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 529 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU