Küçükler gaz kesmiyor13 Temmuz 2018, Cuma

5 ayrı grupta 31 takımın katılımıyla düzenlenen U-12 Futbol Liginde üçüncü gün de geride kaldı. Hırsları ile yeşil sahaları şenlendiren küçüklerin mücadeleleri, özellikle ailelere büyük heyecan yaşatıyor. Her gün birçok sahada hünerlerini sergileyen U-12’lerin Lig şenliği, yaklaşık 1 ay boyunca sahalardaki etkisini sürdürecek

 

U-12 Futbol Ligi Programı

3ncü Haftanın Maçları

         13 Temmuz Cuma

         Erenler Atatürk Stadı

(Doğal Çim Saha)

Saat 17.00 Kocatöngelspor-Sakarya TEKspor

Saat 18.15 Erenlerspor-Sakarya Caddesispor

Saat 19.30 Arifiye Atılganspor-Adapazarıspor

         (Sentetik Saha)

Saat 17.00 Hızırtepe Özenspor-Serdivan 1907spor

Saat 18.15 Harmanlıkspor-Sakarya Akademikspor

Saat 19.30 Çatalköprüspor-Yıldırımspor

         Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 17.00 Arifiyespor-Arifiye Kalaycıspor

Saat 18.15 Demirspor-Aslan Futbol Kulübü

Saat 19.30 Sakarya Starspor-Sapanca Akademispor

         Karasu Atatürk Stadı

Saat 17.00 Sakaryagücüspor-Karasuspor

Saat 18.15 Yazlıkspor-Kocaali Sahilspor

Saat 19.30 Kuzuluk Ersoyspor-Karasu Aziziyespor

         Akyazı Sentetik Saha

Saat 17.00 Sakaryaspor-Akyazı Kakadenizspor

Saat 18.15 Alaağaçspor-Hendekspor

Saat 19.30 Hendek Yeni Mahalle-Hacıfazlıoğluspor

---

4ncü Haftanın Maçları

         14 Temmuz Cumartesi

         Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 17.00 Sakarya Starspor-TÜVASAŞ Demirspor

Saat 18.15 Aslan Futbol Kulübü-Arifiye Kalaycıspor

Saat 19.30 Sapanca Akademispor-Arifiyespor

         Karasu Atatürk Stadı

Saat 18.00 Karasuspor-Kuzuluk Ersoyspor

Saat 19.15 Kocaali Sahilspor-Karasu Aziziyespor

         Erenler Atatürk Stadı

         (Sentetik Saha)

Saat 17.00 Sakarya TEKspor-Sakarya Caddesispor

Saat 18.15 Adapazarıspor-Erenlerspor

Saat 19.30 Arifiye Atılganspor-Kocatöngelspor

         (Doğal Çim Saha)

Saat 17.00 Harmanlıkspor-Hızırtepe Özenspor

Saat 18.15 Sakarya Akademikspor-Çatalköprüspor

Saat 19.30 Serdivan 1907spor-Yıldırımspor

Saat 20.30 Sakaryagücüspor-Yazlıkspor

         Akyazı Sentetik Saha

Saat 18.00 Hendek Gençlikspor-Sakaryaspor

Saat 19.15 Akyazı Karadenizspor-Alağaçspor

Hendek Sentetik Saha

Saat 19.15 Hendekspor-Hendek Yeni Mahallespor

---

5nci Haftanın Maçları

         15 Temmuz Pazar

         Akyazı Sentetik Saha

Saat 17.00 Hacıfazlıoğluspor-Hendekspor

Saat 18.15 Alaağaçspor-Hendek Gençlikspor

Saat 19.30 Hendek Yeni Mahalle-Akyazı Karadeniz  

         Erenler Atatürk Stadı

         (Doğal Çim Saha)

Saat 18.15 Kocatöngelspor-Adapazarıspor

Saat 19.30 Sakarya Caddesispor-Arifiye Atılganspor

(Sentetik Saha)

Saat 17.00 Yıldırımspor-Harmanlıkspor

Saat 18.15 Hızırtepe Özenspor-Sakarya Akademik

Saat 19.30 Çatalköprüspor-Serdivan 1907spor

         Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 17.00 Arifiyespor-Aslan Futbol Kulübü

Saat 18.15 Arifiye Kalaycıspor-Sakarya Starspor

Saat 19.30 TÜVASAŞ Demirspor-Sapanca Akademi

         Karasu Atatürk Stadı

Saat 17.00 Karasu Aziziyespor-Sakaryagücüspor

Saat 18.15 Kuzuluk Ersoyspor-Kocaali Sahilspor

Saat 19.30 Yazlıkspor-Karasuspor

 

 

 

Bu haber toplam 667 defa okundu.