Günün Tarihi:20 Ocak 2021

Sezonu kapatıyoruz


Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev göreve geldiği günden bu güne kadar yaptığı çalışmalarını anlattı. Alev bu sezonun da sonuna geldiklerini ifade etti.

Sezon Bitti

Sakarya Basketbol il temsilcisi Alpay Alev yaptığı açıklamada 2017-2018 sezonunda sona geldiklerini belirterek “Çok yoğun bir sezonu daha geride bırakıyoruz, sezonun son organizasyonu olarak bu gün ve yarın Agora AVM bahçesinde 3x3 sokak Basketbolunu yapıp sezona veda edeceğiz” dedi.

Yedi yılı özetledi

Alpay Alev yaptığı açıklamada 2011 yılında göreve geldiği Basketbol il temsilciliğinde neler yaptığını anlattı. Bu görev de 7 yıl da çok büyük başarılara imza attığını söyleyen Alev, kurul çalışma arkadaşları il hakem kurulu üyesi ve hakem atama sorumlusu Mehmet M. Güzeldal ile hakem eğitmeni Çağrı Muti ile Gençlik hizmetleri spor il müdürü Fatih Çelikel ve spor şube müdürü Murat Acar’a teşekkür etti. Alpay Alev “ Yönetim ve İl müdürlüğümüz yanı sıra tüm kulüp, antrenör, yönetici, basketbolcu ve spor salonları çalışanlarına da ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

     Müsabakalar

Alev, 4 Kez Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası (U-16),  2 Kez Fiba Hakem Kliniği ve kampı,1 kez Fiba Basketbol kampı-Saü, 3 Kez Türkiye Altyapı Şampiyonası, 2 Kez Türkiye Kupası elemeleri, 1 Kez Bölgesel lig finalleri, 1 Kez Erkekler 2.lig finalleri, 7 kez Marmara bölge şampiyonası, 3 Kez Üniversiteler Türkiye grupları, yükselme turnuvaları, 4 kez Milli Eğitim Okul Sporları grup-yarı final ve şampiyonası, 5 Kez 3x3 Sokak basketbolu organizasyonlara imza attı.

Olgunlar sahada

 6 kez Olgunlar Basketbol turnuvası, 7 kez Juniorlar Basketbol turnuvası, Basketbola emek veren yönetici, idareci, oyuncu, hakem "32"kişiye onur ödülleri ve hizmet plaketi, 5 Kez Şehit Komiser Hakem Cem Kerman Basketbol Ligi, Ulusal Hakem Atilla Ferah, Eski Basketbolcu Özcan Çetintaş, Merhum Gazeteci Sırrı Şanlı basketbol ligleri, 1 Kadınlar 2.lig takımı, 2 ebbl takımı, 1 BGL takımı, 1 erkek 2.lig takımı, 1 Süper Lig takımı, 1 kez Antrenör E Kategorisi Kursu, 1 Kez Erkekler 1.lig Türkiye Kupası,  1 Kez Yılın Enleri ödül gecesi, 2 Kez TMOK ÜSO basketbol şenliği, 1 kez KYK Basketbol öğrenci turnuvası, 2 kez GSGM Ana lig basketbol turnuvası, 4 Kez Temel Aday hakem kursu, TBF 8 Klasman hakemi kazandırma, tarihte ilk kez A klasman hakemi çıkarma, Sakarya iline onlarca hakem yetiştirme. 2 Kez antrenör eğitimi söyleşisi,2 Kez TBF konukları ile Öğrencilerle Spor ve eğitim paneli, Bir çok sosyal gelişim ve yardım projesi, 12 Dev adam basketbol okulları ev sahipliği( 3 kez),Milli takımlar altyapı takımları kamplarına bir çok kez ev sahipliği,15 faal kulüp , ortalama 800 lisanslı sporcu, yıllık ortalama 600 maç yapıldığını söyleyen Alpay Alev Daha yapacak çok işimiz var dedi..

 

14 Temmuz 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 574 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU