Günün Tarihi:2 Temmuz 2020

Potada son heyecan


Agora AVM otoparkında başlayan 3x3 sokak basketbolu, 3 sayı ve yetenek yarışmalarında 300 basketbolcu kıyasıya mücadele ediyor

Katılım rekoru

3. Agora 3x3x sokak Basketbolu, 3 sayı ve yetenek yarışmasında büyüklerde 20, gençlerde 10, yıldızlarda 29 olmak üzere 59 takımı oluşturan 300 Basketbolcunun katılımı ile yeni bir rekor kırıldı. Basketbol il temsilcisi Alpay Alev “Agora AVM müdürlüğünün desteği ile 3 yıldır düzenlenen sokak basketbolumuz bu yıl katılım rekoru kırdı, bize büyük destek veren  AVM müdürü Uğur Bülent Sertçelik ile pazarlama ve halkla ilişkiler müdürü Tuğba Şimşek’e Sakarya Basketbolu adına teşekkür ederim dedi.


Üç gün

Üçer kişilik takımlar ile karşılıklı tek pota mücadelesi, 3 sayı ve yetenek yarışmalarının yapıldığı 3x3 sokak Basketbolu Cuma günü başlayan ve elemeler ile devam eden organizasyon önceki gün oynanan final karşılaşmaları ile sonuçlandı.


Ödüller

Agora AVM müdürü Uğur Bülent Sertçelik ile pazarlama ve halkla ilişkiler müdürü Tuğba Şimşek’in tüm organizasyon programı ile bizzat yakından ilgilenmesi katılımcıları son derece memnun ederken yönetim dereceye giren takımlara hediyeler verdi.

16 Temmuz 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 679 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU