Günün Tarihi:26 Ocak 2021

Gazilerden MHP’ye ziyaret


15 Temmuz gazileri ’15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatını ziyaret etti.

Mücadeleyi anlamak

15 Temmuz gazilerinden Ensar Özensel, Ali Önkol, Nihat Muriç Baş, Ali Kasımoğlu, Nurettin Tulum, Burak Can Ak, Tarkan Boz ve Habib Küçükkara, MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ile görüştü.  Gazilerin sorunlarını dinleyen Milletvekili Bülbül, "Allah hepinizden razı olsun. Bu herkese nasip olacak bir şey değil. Bu fedakarlıklar, kahramanlıklar bizi biz yapıyor ve Türk Milleti de sizlere duacıdır. Buna karşılık 15 Temmuz'u sulandırmak isteyen bazı çevrelerin, o gece sizlerin can pahasına verdiğiniz mücadeleyi anlamalarını da beklemiyoruz. Haklarınız ve taleplerinizin takipçisi olacağız” dedi.

Sakarya değerlidir

Bülbül, “Şeref madalyası alamamış gazilerimiz ile ilgili girişimde bulunacağım. Şehit ve gazilerin haklardan eşit yararlanmaları konusu da yasama dönemi başladığında ele alacağımız öncelikli konulardan biri" dedi.  Gazilere ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ise, "Sakarya, 15 Temmuz'da hedef illerden biriydi, çok şükür siz gazilerimiz başta olmak üzere Sakaryalılar, can pahasına milli iradeye sahip çıkmayı bildi. Bu bakımdan da Sakarya değerlidir ve hak ettiği değeri ve hizmeti alması gerektiğini bir kez daha ifade ediyorum" şeklinde konuştu. 

16 Temmuz 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 539 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU