Günün Tarihi:4 Temmuz 2020

En güzel pastalar yarışacak


Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri’nde en güzel pastalar yarışacak. 26 Temmuz Perşembe gününe kadar devam edecek kayıtların ardından yarışma heyecanı başlayacak.

Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Pasta Süsleme Yarışması’nda başvurular devam ediyor. Geleneksel hale gelen yarışma bu yıl 4 farklı SGM’de yapılacak. Öğrenciler ve aileleri en güzel pastaları yapabilmek için ter dökecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Geleneksel Ödüllü Pasta Süsleme Yarışmamız için kayıtlarımız 26 Temmuz Perşembe gününe kadar devam edecek. Bu yıl bir değişiklik yaptık ve 4 farklı SGM’mizde de yarışmamızı düzenleyeceğiz. Tüm ailelerimiz yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz” dedi.

4 farklı yarışma

Yüce, “27 Temmuz Cuma günü yarışmalarımızın ilkini Sosyal Gelişim Merkezimizde ağırlayacağız. Şenlik havasında bir yarışma gerçekleştireceğiz. Çocuklarımızın ebeveynleri ile birlikte eğlenceli bir etkinlik yapabilmeleri ve ortak bir faaliyetle güzel vakitler geçirmelerini sağlayacağız. En güzel pastaların yarışacağı programımıza tüm ailelerimizi davet ediyoruz. Yarışmaya katılacak olanlar için ayrıntılı bilgiye 444 4 054 (3787-3788) numaralarından ulaşabilir” şeklinde konuştu.

Koşullar

Pasta Kaplama ve Süsleme Yarışması Katılım Koşulları:Yarışmaya çocuk, ebeveyni (baba, abla, teyze vs.) ile katılabilir.Yarışmaya katılan çocuklar 7 – 14 yaş grubunda olmalıdır.Pastalar kaplamaya hazır bir şekilde getirilmelidir.Değerlendirme, kaplama ve süsleme konusunda yapılacaktır.Kaplama ve süslemede kullanılacak materyaller yarışma esnasında hazırlanacaktır.Sosyal Gelişim Merkezi27 Temmuz Cuma / 16.00- Sapanca SGM2 Ağustos Perşembe / 16.00- Akyazı SGM3 Ağustos Cuma / 16.00- Geyve SGM9 Ağustos Perşembe / 16.00

17 Temmuz 2018 , Salı Bu haber toplam 509 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU