Günün Tarihi:23 Ocak 2022

Başarının yeni adresi


Mithatpaşa Mahallesindeki yeni binasında geçtiğimiz yıl ikili eğitimden normal eğitime geçiş yapan Beyaz Bayrak sahibi Mevlana İmam Hatip Ortaokulu, akademik ve sosyal başarısıyla bölgesinde dikkat çekiyo

Avrupa dereceleri

Bu yıl temiz ve bakımlı okullar kapsamında beyaz bayrak almaya hak kazanan Mevlana İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri derslerindeki başarılarının yanısıra, sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerde de başarıdan başarıya koşuyor. İlk defa katıldığı futsal spor dalında İl ikincisi olan Mevlana İmam Hatip Ortaokulunda, tekvando, judo ve wushubranşlarında Türkiye ve Avrupa dereceleri bulunuyor.

Teknoloji tasarım

Milli bayramlarda hazırladıkları Teknoloji Tasarım Sergileri, veliler ve çevredeki vatandaşlar tarafından büyük beğeni toplayan okulda öğrenciler Milli ve Manevi değerlere saygılı ilkeli ve çağdaş bir eğitim sloganıyla yetişiyor.

Teknoloji sınıfları

Okul Müdürlüğünü Mehmet Akcan’nın üstlendiği Mevlana İmam Hatip Ortaokulunda, alanlarında kendini yetiştirmiş branş öğretmenleri görev yaparken, her tarafı pırıl pırıl okul binasında bilişim teknolojileri sınıfı, fen laboratuvarı, fiber internet, etkileşimli tahtalar, kütüphane, çok amaçlı konferans salonu öğrencilere ve velilere hizmet ediyor. Yaz döneminde de velilerin sık sık uğradığı okul binasında dört şubeli anasınıfı yeralırken, 2018-2019 eğitim öğretim yılı için 5. sınıf ve anasınıfı kayıtları yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

18 Temmuz 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 945 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU