Günün Tarihi:20 Şubat 2020

Bakan Taranoğlu Karasulu muhtarlarla


Anavatan Partisi’nde 3 dönem milletvekilliği ve eski Orman ve Spor Bakanı olarak görev yapan Ersin Taranoğlu, Karasu’da eski ve görevdeki tül muhtarlarla bir araya geldi.

Elden çıkar

Karasu İhsaniye Mahallesindeki buluşmada Taranoğlu, 20 yıl aktif siyaset tecrübesini anlatarak istekleri dinledi. Taranoğlu daha önce kamuoyuna paylaştığı 6 projesini muhtarlara anlatarak, “Tasarladığımız 6 projelerimizin hayata geçmesi Sakarya’nın menfaatine olacaktır. Eğer Sakarya bu projeleri 5 yıl içerisinde sayın cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın döneminde gerçekleştiremezse, Adapazarı merkezi elden çıkar. Bunu çok net söylüyorum. Eğer sayın Cumhurbaşkanımız başta olmasaydı ben bu projelerimi kamuoyuna sunmazdım. Bu sunduğumuz projeler zaten bir belediye başkanın becerebileceği bir proje değildir” dedi.  

 

Yapılması lazım

Taranoğlu, “Zaten büyükşehir belediyesinin bütçesi ortada, Türkiye çapında borçlular sıralamasında 30.cu sırada. Gelecek belediye başkanları içinde çok büyük bir problem var önünde ama bu projelerin yapılması lazım. Eğer cumhurbaşkanı siyaseti bırakırsa ve emri vaki olursa hayat, ondan sonra gelecek olan siyasi bir lider çok geç olacak ve imkansız olacak. Çünkü Cumhurbaşkanı bu memleketi çok seviyor, bu memlekette Cumhurbaşkanını çok seviyor oy veriyor” dedi.

 

Projelerin takdimi

Taranoğlu, “Bu projelerin Cumhurbaşkanına takdimi konusunda sorun olduğu kanaatindeyim. Eğer bu projeler Cumhurbaşkanına anlatılırsa  evet diyeceğini, ve o zaman şehrin havasının çok değişeceğine inanıyorum. Ben bu projeleri STK, Vali beye siyasilere de anlattım, eğer bunlardan bir sonuç alamazsam Cumhurbaşkanına çıkıp sayın Cumhurbaşkanımıza, bu şehir için yapılacak projeleri anlatacağım” dedi. Taranoğlu’na yapılacak olan yerel seçimlerde Sakarya Büyükşehir Belediye başkanlığına adaylı sorulunca, “Hiçbir fani ilahi karara direnemez” dedi.

 

 

20 Temmuz 2018 , Cuma Bu haber toplam 523 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU