Günün Tarihi:7 Mayıs 2021

SEDAŞ’tan çalışanlara eğitim


Elektrik dağıtım hizmetlerinde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklanan SEDAŞ'ın, başarılı kurumsal eğitimleri, çalışanları için tüm hızıyla sürüyor.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti odağına alan ve Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce de elektrik dağıtım faaliyetini sürdüren SEDAŞ, hem eğitimle kalite standartlarını artırmayı, hem de çalışanlarının mesleki gelişimi ile uzmanlık düzeylerini artırmayı hedefliyor. SEDAŞ “Eğitim Gönüllüleri” projesi kapsamında, iç eğitimcilerle farklı konularda eğitimlerini sürdürmeye devam ediyor. SEDAŞ’ta Vergi Muhasebesi Uzmanı Murat Ersoy tarafından Tahakkuk ve Fatura Takip Müdürlüğü çalışanlarına verilen eğitim ile Vergi Usul, Türk Ticaret Kanunu, E-Fatura, E-Arşiv ve KDV Beyannamesi konularında ayrıntılı bilgiler aktarıldı.

Teşekkür

Eğitim farklı birimlerden çalışanları bir araya getirirken, departmanlar arası beklentilerin iletilmesine imkan ve koordinasyon ile işbirliğinin daha da çok geliştirilmesine  katkı sağladı. Eğitim departmanlar arası görüş alışverişi ve karşılıklı soru-cevap şeklinde devam etti.  SEDAŞ Muhasebe Müdürü Saadet Simitçioğlu Kaya, diğer departmanlara da bilgi paylaşımını hızlandıracak olan bu tür eğitimlerin verileceğini, Vergi Muhasebesi Uzmanı Murat Ersoy’a katkılarından dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

21 Temmuz 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 504 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU