Günün Tarihi:24 Kasım 2020

‘Tarımda verimlilik artacak’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ve yönetimi ile bir araya geldi.

Mutlu ediyor

Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, “Büyükşehir Belediyesi’nin tarıma olan desteğinin farkındayız. Sizlerin desteği bizleri memnun ve mutlu ediyor. Odamız ve üyelerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Desteklerimiz sürecek

Adapazarı Ziraat Odası’nın gerçekleştirmiş olduğu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Sakarya, ülkemizde oldukça verimli tarım alanlarına sahip şehirlerden bir tanesi. Büyükşehir Belediyesi olarak elverişli topraklarımızı korumayı, tarımda verimi arttırmayı ve çiftçimize destek olmayı kendimize görev addettik. Çiftçimize ve tarıma destek sunmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

Üretimi artacak

Başkan Toçoğlu, “Bizler şehrimizi geleceğe el birliği ile hazırlıyoruz. Her fırsatta odalarıyla ve temsilcileriyle bir araya geliyoruz. Tarımda verimliliği arttırmak için Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık Daire Başkanlığımızın çeşitli alanlarda projeleri mevcut. İnşallah tarımda verimliliği arttıracak, tarım alanlarımızdan maksimum fayda sağlayacağız. Yakın zamanda da Sakarya’mızda mısır hasatı başlayacak. Bu vesileyle Tüm çiftçilerimize bol kazanç diliyorum” dedi.

 

26 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 514 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU