Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Yeni nesil abone


ASKİ Yazılım Geliştirme ve Uygulama Şube Müdürlüğü SASKİ’ye ziyarette bulunarak ‘Yeni Nesil Abone Yönetimi Sistemi’ni inceledi. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Abone İşleri Dairesi Başkanı Yıldız, “Kendileri yazılımımızı ve sistemimizi çok beğendiler ve başarılı buldular. Örnek bir kurum olarak ciddi katkılar sunuyor olmak bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

Ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından geliştirilen ‘Yeni Nesil Abone Yönetimi Sistemi’ ilgi görmeye devam ediyor. Diğer yerel yönetim birimleri tarafından sistemi tanımak ve bilgi almak için gerçekleştirilen ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Yazılım Geliştirme ve Uygulama Şube Müdürü Mehmet Kazmazoğlu ve ekibi ‘Yeni Nesil Abone Yönetim Sistemi’ yazılımı ile ilgili olarak SASKİ Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız’dan bilgi aldılar. Görüşmede SASKİ Yazılım ve CBS Şube Müdürü Hakan Kocaman da yer aldı” dedi.

Kolay hizmet

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan ve SASKİ’nin teknoloji kullanımında öncü bir kurum olduğunun altını çizen Abone İşleri Dairesi Başkanı Mücahit Yıldız, “Vatandaşlarımıza modern teknolojinin getirdiği konfordan en iyi şekilde faydalanma imkânı veren, bizlerin ise daha hızlı ve kolay hizmet sunmamızı sağlayan Yeni Nesil Abone Sistemimiz örnek olmaya devam ediyor. Harita tabanlı bir web uygulaması olan sistemimiz sayesinde abonelerimize online hizmet sunabiliyoruz” diye konuştu.

Sunum

Yıldız, “Sahadaki tüm işlemlerimizi mobil platformlar üzerinden çalışanlarımıza ulaştırabiliyor, yaşanabilecek olumsuzluklara otomatik olarak müdahale edebiliyoruz. Bunların yanı sıra çok sayıda özelliği içinde barındıran sistem yazılımımız ile ilgili bilgi almak için son olarak ASKİ Yazılım Geliştirme ve Uygulama Şube Müdürü Mehmet Kazmazoğlu ve ekibi kurumumuza teknik bir ziyaret düzenlediler. Kendilerine bir sunum gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

Yeniliğe devam

Yıldız şu ifadelere devam etti; “Karşılıklı tecrübe ve bilgi aktarımında bulunduk. Kendileri yazılımımızı ve sistemimizi çok beğendiler ve başarılı buldular. Diğer idarelerden de randevu talepleri gelmeye devam ediyor. Bizler geliştirdiğimiz yenilikleri diğer kurumlarla paylaşmaya devam edeceğiz. Örnek bir kurum olarak ciddi katkılar sunuyor olmak bizleri çok mutlu ediyor.” 

26 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 585 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU