Günün Tarihi:28 Şubat 2021

SEPAŞ’tan muhteşem ödül töreni


Sepaş Enerji tarafından düzenlenen ‘Doğanın Enerjisi Fotoğraf Yarışması’ ödül töreni muhteşem gecele ile gerçekleştirildi. Gecede bir konuşma yapan CEZ Türkiye Genel Müdürü ve Sepaş Enerji Yönetim Kurulu Başkanvekili Petr Dokladal, “Türkiye’de ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Fotoğraf yarışması

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında 1,7 milyon kişiye hizmet veren Sepaş Enerji’nin, Coşkun Aral’ın önderliğinde doğa ile insan arasındaki enerji alışverişini fotoğraf sanatıyla en iyi aktaran kişiyi bulmak için düzenlediği fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu. Doğanın Enerji Fotoğraf Yarışması’na katılan binlerce fotoğraf arasında Fahri Yılmaz birinci, Murat İbranoğlu ikinci, Nebiye Azak üçüncü oldu. Yarışmayı kazananlara ödülleri verilmesi için bir ödül töreni gerçekleştirildi.

‘Geleneksel olmalı’

Törene CEZ Türkiye Genel Müdürü ve Sepaş Enerji Yönetim Kurulu Başkanvekili Petr Dokladal, Sepaş Enerji Genel Müdür Vekili Hakan Çağrı Poyraz, Fotoğraf sanatçısı Coşkun Aral, Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’den basın mensupları ile davetliler katıldı. CEZ Türkiye Genel Müdürü ve Sepaş Enerji Yönetim Kurulu Başkanvekili Petr Dokladal yaptığı konuşmada, “Bu gibi Sepaş’ın sosyal aktivitelerini destekliyorum. Bu akşamki fotoğrafçılık yarışmasını da desteklediğiniz için sizlere çok minnettarım. İnşallah bu şirketin bir geleneksel hale gelir” dedi.

‘Mutluluk duyuyoruz’

Dokladal, “ On yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyette olan CEZ Grubu olarak, Sepaş Enerji’nin bizim için büyük bir önemi var. Sepaş Enerji’nin, Doğanın Enerjisi Fotoğraf Yarışması gibi farklı etkinliklerle tüketicilerine ulaşması çok değerli. Türkiye’de ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Sepaş Enerji Genel Müdür Vekili Hakan Çağrı Poyraz ise,  “Sepaş Enerji olarak ana faaliyet bölgelerimiz olan Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu’da, hizmetlerimizin yanı sıra sosyal projelerimizle de var olmanın önemine inanıyoruz. Sayın Coşkun Aral liderliğinde gerçekleştirdiğimiz Doğanın Enerjisi Fotoğraf Yarışması, bu yönüyle de bizim için çok kıymetli. Projenin başarıyla tamamlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ödüller verildi

Konuşmaların ardından yarışmada dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Fahri Yılmaz birincilik ödülünü CEZ Türkiye Genel Müdürü ve Sepaş Enerji Yönetim Kurulu Başkanvekili Petr Dokladal ve fotoğrafçı İzzet Keribar’ın elinden, Murat İbranoğlu ikincilik ödülünü duayen fotoğrafçı Coşkun Aral’ın elinden, Nebiye Azak de üçüncülük ödülünü Sepaş Enerji Genel Müdür Vekili Hakan Çağrı Poyraz’ın elinden aldı.

26 Temmuz 2018 , Perşembe Bu haber toplam 672 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU