Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Toçoğlu muhtarlarla buluştu


Muhtarlar Federasyonunu ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Muhtarlarımızla birlikte hareket ediyor, şehrimize, mahallelerimize yönelik tüm konuları konuşuyoruz. Hamdolsun bugüne kadar birlikte çalışmamız neticesinde şehrimizde çok güzel işlere imza attık” dedi.

Buluşma

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlarla bir araya geldi. Kent Park'ta bulunan Muhtarlar Federasyonu'nda gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı.

Birlikte hareket

Muhtarlarla koordineli çalışma konusuna büyük bir titizlikle yaklaştıklarını söyleyen Başkan Toçoğlu, “Bizler şehrimize ve hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Bu noktada mahallelerimizde vatandaşlarımızın nabzını yoklayan, ihtiyaçlardan, eksikliklerden en iyi şekilde haberdar olmamızı sağlayanlar muhtarlarımız. Muhtarlarımızla birlikte hareket ediyor, şehrimize, mahallelerimize yönelik tüm konuları konuşuyoruz. Hamdolsun bugüne kadar birlikte çalışmamız neticesinde şehrimizde çok güzel işlere imza attık. Bundan sonra da muhtarlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Huzur veren şehir

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, "Bulunduğumuz makamlarda halkımıza en iyi şekilde hizmet sunmak için bulunuyoruz. Bunun için bizlerin sürekli mahallelerimizde vatandaşlarımızla hemhal olmamız. Onları dinlememiz. Sorunları ivedilikle ve doğru bir şekilde ilgili yerlere iletmemiz gerekiyor. Bu anlamda bugüne kadar Büyükşehir Belediye Başkanımızla çok güzel bir uyum içerisinde çalıştık" derken; İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta ise, "Sakarya'ya gelerek buradaki muhtar kardeşlerimizle bir araya geldik. Sakarya huzur veren ve güzel bir şehir. Buluşmada bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediye Başkanımıza da ayrıca teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

3 Ağustos 2018 , Cuma Bu haber toplam 508 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU