Günün Tarihi:13 Nisan 2021

MHP’li Bülbül teşekkür turunda


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Muhammed Levent Bülbül, 24 Haziran seçimlerinde kendilerine destek veren teşkilatlarına teşekkür ziyaretleri yapmaya başladı.

Hendek ve Akyazı

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, il yönetimi ve milletvekili adaylarının eşlik ettiği Bülbül, teşekkür ziyaretlerini Sapanca’nın ardından Hendek ve Akyazı ile devam ettirdi. Seçimlerde gösterdikleri çalışmalar nedeniyle teşkilat yöneticilerine ve partililere teşekkür eden Bülbül, çalışmalarını teşkilatlarla yürüteceğinin mesajını verdi.

Kapımız açık

Bülbül, “Bize herkes ulaşabilir, kapımız herkese açıktır. Meseleleri teşkilatlarımız ile birlikte çözüme kavuşturmak istiyoruz. Teşkilatın referansı bizim için her zaman önemlidir. İlçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz, bizim burada gözümüz kulağımız. Teşkilatlar, işimizi kolaylaştırır" dedi.

Yerel seçim

Hendek'te yaklaşan yerel seçimlere de değinen Bülbül, "Cumhur İttifakı, genel seçimleri kapsayan bir ittifaktı. Sonuç itibariyle de Cumhur İttifakı hem Cumhurbaşkanımızın seçilmesi hem de mecliste çoğunluğun elde edilmesiyle başarıya ulaşmıştır. Şu an için görünen ise partilerin yerel seçime kendi başına gireceğidir. MHP olarak iddialıyız. İyi bir hazırlık ve disiplinli bir çalışmayla yerel seçimlerden başarıyla çıkabiliriz" dedi.

Boyun eğilmez

Akyazı’da ABD krizine değinen Bülbül, "MHP'nin derdi, Türkiye operasyon yemesin. Bu da Türkiye'nin birlik ve beraberliğiyle mümkün. Milletimizin desteği ve iradesi ortada. Hiçbir güç millet iradesine boyun eğdiremez" diye konuştu.

Açba’da katıldı

Bülbül, Akyazı'daki ziyarette kendisine eşlik eden MHP’nin 25. ve 26. dönem Milletvekili Zihni Açba'ya da teşekkür ederken, Açba'nın yeniden aday olmamasına karşın, seçim çalışmalarında aktif rol aldığını söyledi. Bülbül, "Siyasette sıra dışı ancak örnek bir davranışla karşı karşıyayız. Aday olmayanlar genelde sırra kadem basar, sayın Açba bunun aksini gösterdi. Makamlar gelip geçici. Biz de vakti geldiğinde İnşallah bu örnek davranışı devam ettireceğiz" dedi. 

4 Ağustos 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 749 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU