Günün Tarihi:26 Temmuz 2021

Sağlıkçılara bekçi desteği!


Türkiye genelinde göreve başlatılan bekçiler, son zamanlarda sağlıkta artışa geçen şiddetin önüne geçilebilmesi amacıyla artık hastanelerde de görev yapmaya başladılar.

Huzur ve güven ortamı

İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş, terör ve narkotik olaylar olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesi amacıyla, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bulvar, cadde ve sokak üzerinde devriye görevlerini yürüten çarşı ve mahalle bekçilerinin sağlıkta şiddet olaylarının engellenebilmesi ve hizmetlerin daha huzurlu ve güvenli ortamda verilebilmesi amacıyla hastanelerde de görevlendirildikleri belirtildi.

3 hastanede birden

Bu kapsamda ilimizde SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkez ve Korucuk kampüslerinde, Karaman’daki Yenikent Devlet Hastanesi’nde alınan güvenlik tedbirlerine  ilave olarak bekçilerin de görev yapmaya başladıkları açıklandı. Hastanelerin yanı sıra bekçiler vatandaşların yoğun olarak bulunduğu, Adapazarı’nda trafiğe kapalı alan olan Çark Caddesi’nde devriye görevlerini sürdürecekler.

4 Ağustos 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 837 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU