Günün Tarihi:28 Ekim 2020

Üniversite şehirle bütünleşecek


MEB-DER Başkanı Ali Akıllı SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Savaşan, “Tüm mesailerimizi Sakarya Üniversitesi daha ileri taşımak için çalışıyoruz. Üniversite ile şehri bütünleştireceğiz” dedi.

Yerinde karar

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği yönetim kurulu üyeleri Sakarya Üniversitesine atanan Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal ve Genel Sekreter Yaşar Kahraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Başkanı Ali Akıllı, “Sakarya Üniversitesi yüz bine yakın öğrencisi ile şehrin en marka kurumlarının başında geliyor. Bu denli büyük bir misyonu taşıyan kurumda liyakat sahibi donanımlı akademisyenlerin yönetim kademesinde en üst düzey görevlere gelmesi son derece yerinde bir karar olmuştur” diye konuştu.

Yükselecek

Akıllı, “Bundan sonra daha büyük başarılara imza atacağına inandığımız inançlı, azimli, vizyonu olan kadrolar büyük bir sorumluluk ile çıtayı daha da yukarılara taşıyacaktır. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını ve başarılarınızın artarak devamını diliyorum” dedi. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, tüm mesailerini Sakarya Üniversitesi daha ileri taşımak için çalıştıklarını ifade etti. Sivil Toplum Kuruluşlarının önemi de değinen Savaşan, Üniversite ile şehri bütünleştireceklerini, bu konuda STK’lar ile ortak çalışacaklarını söyledi. Ziyaret sonunda kurumsal tablo, ve MEB-DER Yayınları takdim edildi. 

4 Ağustos 2018 , Cumartesi Bu haber toplam 733 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU