Günün Tarihi:23 Ocak 2021

Ferizli’den SEDAŞ’a teşekkür


SEDAŞ’ın Ferizli Bakırlı Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalara karşılık mahalleli ve muhtardan teşekkür geldi.

Direkler dikildi

SEDAŞ saha da yatırım ekipleri ile iş güvenliği ve çevre güvenliğini de gerçekleştirerek, büyük mücadelelerle ve yoğun çalışmalarla, Ferizli Bakırlı Mahallesi’nde, planlı kesinti uygulayarak yüzlerce direk dikilmesini sağladı. SEDAŞ 1 milyon 400 bin TL’lik bir yatırım projesi kapsamında, Ferizli’de orta gerilim ve alçak gerilimde olmak üzere 346 adet beton direğin ayrı ayrı montajını ve bu direkler üzerinde  tesis edilen enerji hatları ile yaklaşık 70 bin metre civarında iletken çekilmesini ve bu tesislerin şebekeye ilave edilmesi ile kapasite artışını da sağladı.

Mahalleli memnun

SEDAŞ, Ferizli Bakırlı Mahallesi’nde toplamda 4 adet olan trafo sayısına, 2 adet yeni trafo ilavesi ile şebekeden çekilebilecek  gücün kapasite artışını da sağladı. Oluşacak yeni enerji taleplerinin karşılanması amacıyla mevcut trafo sayısı 6 trafoya yükseltilmiş oldu.  SEDAŞ’ın yaptığı elektrik dağıtımı tesis yatırım çalışmaları kapsamında Bakırlı Mahallesi’nde enerjinin kaliteli bir şekilde kullanımı ve yeni güç taleplerinin karşılanması gerçekleştirilmiş olurken,  oluşan müşteri memnuniyeti sonucunda,  mahalle sakinlerinden ve mahalle muhtarından SEDAŞ yöneticileri ve çalışanlarına teşekkür geldi.

Hedef kaliteli hizmet

SEDAŞ Kocaeli, Bolu ve Düzce ile Sakarya illerinde özel şirket statüsünde 9 yıldır sürdürdüğü yeni yatırım çalışmaları ile kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini hedefliyor. SEDAŞ yaz boyunca sürdürdüğü yatırım çalışmaları içinde montajı tamamlanan yeni tesislerini her ilde tamamlandıkça devreye alıyor.  SEDAŞ son olarak Sakarya İli Ferizli İlçesi Bakırlı Mahallesi orta gerilim ve alçak gerilim şebeke yenileme ve trafo İlavesi projesini kademe kademe hayata geçirdi. 

6 Ağustos 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 540 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU