Günün Tarihi:5 Ağustos 2020

Karasu’da asfalt çalışmaları


Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, bir taraftan sıcak asfalt serim, kuru beton yol yapım, asfalt yama ve asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarını titizlikle sürdürürken diğer taraftan da Sakarya Büyükşehir Belediyesiyle birlikte sıra asfalt serim işlemine başladı.

Hizmete devam

Sıra asfalt çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu sözlerinde şu ifadelere yer verdi “Yaz dönemi için Karasu geneli çalışmalarımızın en yoğun aralığındayız. Sakarya Büyükşehir Belediyemiz önderliğinde Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Küçük Sanayi Sitesi bölgesinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürmektedir. En işlek bölgelerden başlamak kaydıyla belirlenen program içerisinde ihtiyaç duyulan bölgelere asfaltlama hizmetlerimize devam edeceğiz.”

Teşekkür

Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Çatalbaş ise; “Karasu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu her gün sanayi sitemizde ki çalışmaları yerinde takip ediyor. Kendisi, Sanayi bölgemizin asfaltlanma öncesinde altyapı hazırlıklarında titiz ve özverili bir çalışmayı hayata koydu. Şahsım ve Sanayi esnafımız adına başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na ve Karasu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

8 Ağustos 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 486 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU