Günün Tarihi:1 Mart 2021

2 mahallede asfaltlandı


Kocaali’de Gümüşoluk ve Açmabaşı Mahalleleri’nde sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı.

Çalışmalar

Kocaali Belediye ve İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından asfalt çalışmalarına başlanılmıştı. Çalışmalar kapsamında Gümüşoluk Mahallesinde 3 km, Açmabaşı Mahallesinde 1,7 km sıcak asfalt yol yapım çalışmaları tamamlandı. Gümüşoluk ve Açmabaşı Mahallelerinde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Geçtiğimiz haftalar içerisinde, Kocaali Belediyesi ve İSKİ iş birliği ile, Gümüşoluk ve Açmabaşı Mahallelerimizin alt yapı çalışmaları tamamlanarak asfalt çalışmalarına başlanıldı.”

Teşekkür          

Başkan Acar, “Çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerleyerek, her iki mahallemizin sıcak asfalt çalışmaları tamamlandı.  Çalışmalar kapsamında, Gümüşoluk Mahallemizde 3 km, Açmabaşı Mahallemizde ise 1,7 km toplamda 4,7 km sıcak asfalt yol yapıldı.  Çalışmalarımız kapsamında bizleri sabırlı bir şekilde bekleyen kıymetli hemşerilerimize ve mahalle muhtarlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Hizmete devam

Hizmetlere devam edeceklerini belirten Başkan Acar, “İlçemizin her noktasında hizmetlerimiz devam ediyor. Bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte grup yolları sıcak asfalta kavuşurken, Kocaali Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından, kırsal mahallerimizde sıcak ve soğuk asfalt çalışmalarımız devam ediyor.  Yine Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğümüz bünyesinde mahallelerimizde park çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu. 

12 Ağustos 2018 , Pazar Bu haber toplam 633 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU