Günün Tarihi:26 Ekim 2020

Mahalleli asfalttan memnun


Kocaali Kirazlı Mahallesi’nde İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmaları kapsamında mahalleli memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Çalışmalar tamamlandı

Fen İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “2018 yılı yatırım planı kapsamında mahalle muhtarlarımızla istişare ederek, oluşturduğumuz program kapsamında Kirazlı Mahallesinin asfalt çalışmalar tamamlandı. Yatırım planı programımıza bağlı kalarak, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edilecek” denildi.

Gelişen Kocaali

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Hamdolsun, bir kırsal mahallemizin daha yollarını yeniledik.  Muhtarıyla, azasıyla, Belediye meclis üyesi ile ilçemize doğru hizmetleri, doğru zamanda verebilmek için gece gündüz demeden tüm gayretimizle çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız ile aynı zamanda birlikte belediyecilik örneği gösteriyoruz.  Bizim derdimiz, sosyal donatı alanları ile yolları, hızla gelişen bir Kocaali inşa etmek” şeklinde konuştu.

Memnuniyet

Belediyemiz çalışmalarından mutlu olduklarını belirten Kirazlı Mahalle Muhtarı Necmi Çatalbaş, “Gün geçmiyor ki gerek kırsal mahallerimiz de gerek ise ilçe merkezimizde her gün yeni bir hizmetle buluşuyor. 2018 yılı yatırım programı kapsamında belediyemizle istişarelerde bulunarak, vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı yerleri sıcak asfalt programına aldık.  Yapılan çalışmalardan dolayı, ilçemize ve mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı, Kocaali Belediye Başkanı sn. Ahmet Acar’a ve ekibine teşekkür ederim” dedi.

19 Ağustos 2018 , Pazar Bu haber toplam 541 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU