Günün Tarihi:4 Mart 2021

‘Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz’


Başkan Toçoğlu, Adapazarı’nın Bağlar, Süleymanbey ve Köprübaşı mahallelerinin 16,5 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon altyapısı için ihaleye çıkacaklarını açıklarken, “Altyapı sorununu çözeceğimizin sözünü vermiştik. Hayırlı olsun” dedi.

7 Eylül Cuma günü

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı’nın Bağlar, Süleymanbey ve Köprübaşı Mahallelerinde inşa edilecek atıksu altyapısı için 7 Eylül Cuma günü ihaleye çıkacaklarını açıklarken, “Muhtarlarımız mahallelerinde kanalizasyon konusunda mağduriyet yaşadıklarını ifade etmişlerdi. Bizde 3 mahallemizin altyapısını çözeceğimizin sözünü vermiştik. Hemen çalışmalarımızı başlattık. Sorunu tamamen ortadan kaldıracak 16,5 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon altyapısı için 7 Eylül Cuma günü ihaleye çıkıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

 

Atıksu altyapısı

Kanalizasyon altyapısına yönelik yatırımların önemini vurgulayan Başkan Toçoğlu, “Atıksuların başarılı bir şekilde toplanarak atıksu arıtma tesislerine iletilmesi ve çevreye zarar vermeden bertaraf edilmesi için dev projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

 

Karaman Tesisleri

3 mahallenin 16,5 kilometre uzunluğundaki kanalizasyon altyapısının yanında 3 adet terfi merkezi inşa edeceklerini belirten Başkan Toçoğlu, “Bu hat vasıtasıyla topladığımız atıkları Karaman AtıksuArıtma Tesisi’nde en iyi şekilde arıtacağız. Bu bölgemizi de kurduğumuz entegreatıksu altyapısına dahil etmiş olacağız” dedi. 

27 Ağustos 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 628 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU