Günün Tarihi:25 Kasım 2020

Hasret giderdiler!


Akyazı Lisesi’nin 1976 mezunları, geleneksel olarak her yıl düzenledikleri buluşma toplantılarını Batakköyde’ki Semazen Tesisleri’nde geniş katılımla gerçekleştirdiler.

Düzcan organize etti

Milli Eğitim Bakanlığı Maarif Müfettişleri’nden İdris Düzcan’ın organizasyonu ile gerçekleşen buluşma sabah kahvaltısı ile başladı. Kahvaltı sonrasında derin sohbetlerin yapıldığı buluşma geç gelen arkadaşların karşılanması ile devam etti.

 

İlk kez katıldılar

Bu yıl ilk defa toplantıya katılanlar yıllar sonra sınıf arkadaşları ile karşılaşınca oluşan manzara görülmeye değerdi.Öğle yemeğinin ardından devam eden sohbetler, anlatılan anılar ve sonrasında hep birlikte söylenen sanat müziği ve halk türküleri ile toplantı daha bir anlam kazandı.

 

Buluşma 17 Ağustos’ta

Günün sonunda çektirilen hatıra fotoğrafı ile toplantı sona erdi. Akyazı Lisesi’nin 1976 mezunları gelecek yıl 17 Ağustos tarihinde buluşmak üzere geldikleri yere gitmek üzere dağıldılar. 

27 Ağustos 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 825 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU