Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Çocuk dilenci tehlikesi


Çoğunluğunu mültecilerin oluşturduğu çocuk dilenciler adeta tehlike saçıyor. Işıklarda arabaların camlarına yaklaşarak para isteyen çocuklar hem kendi hem de sürücülerin can güvenliklerini tehlikeye atıyorlar.

Tehlikeli

Şehrin çeşitli noktalarındaki ışıkları mesken tutan çocuk dilencilerin sayısı her geçen gün artıyor. Çoğunluğunu mültecilerin oluşturduğu dilencilere karşı belediye ekipleri gerekli çalışmaları yapmalarına rağmen bu artışa engel olamıyorlar. Trafikte kırmızı ışığın yanmasını bekleyen küçük yaştaki çocuklar araçların camlarına yaklaşarak para istiyorlar. Çocuklar bu yaptıkları ile hem can güvenliklerini hem de trafikteki sürücülerin can güvenliklerini tehlikeye atıyorlar.

Can güvenliği

Kimseye aldırış etmeden tehlike saçan çocuklarla her gün karşılaştıklarını belirten araç sürücüleri konuya bir çözüm bulunması gerektiğini dile getirdiler. Küçük çocukların kendilerini koruyamayacaklarını dile getiren sürücüler, “ Allah Korusun bir arabanın altında kalırsalar vebali herkesin boynunadır. Onlara çarpmaktan tedirgin olan sürücülerin manevraları trafiği de tehlikeye sokuyor. Yetkililerin bu duruma el atması gerekiyor” dediler.

 

29 Ağustos 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 808 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU