Günün Tarihi:27 Ocak 2021

Tarım ekonomisi değerlendirildi


Geyve Ziraat Bankası Müdürü Hakan Yıldırımbaş, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban’ı ziyaret ederek ilçedeki tarımsal verileri ve ekonomiyi değerlendirdi.

Ziyaret

Geyve’ye yeni atanan Ziraat Bankası Müdürü Hakan Yıldırımbaş resmi daire ve kurumlara tanışma ve iade-i ziyaretlerini sürdürüyor. Yıldırımbaş, ilçenin tarımsal veri ve desteklemeler ile tarımsal yatırımların tek elden yürütüldüğü İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban’ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Geyve’de tarımsal durumu, tarımsal yatırım ve krediler konusu görüşüldü.

Geyve’ye destek

Müdür Yıldırımbaş, ilçeye yeni geldiğini  vedoğa harikası Geyve’nin bölgenin meyve ambarı konumu itibariyle ekonomiye tarımsal katkısının yüksek seviyede olduğunu belirtti. Ziraat Bankasının Tarım ve Orman Bakanlığınca yapılan tarımsal hibe, prim ve destekleme ödenmelerinde görev aldığına değinerek, özellikle düşük faizli tarımsal krediler ve düşük faizli basınçlı sulama sistemi kredileri ile üreticilerimize önemli hizmetler verdiğini belirtti.

İşbirliği

İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban, çiftçinin ve tarımsal üretimin artması yolunda her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirterek, Ziraat Bankasının da tarımsal yatırımlarda desteklemeler kadar etkin olduğunu, çiftçiye verdikleri destek ve nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek misafirlere teşekkür etti. 

3 Eylül 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 519 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU