Günün Tarihi:12 Nisan 2021

Kobaş terfi etti


Karate ve yüzme deyince İlimizde ilk akla gelen spor kulüplerinden olan Kobaş Spor Kulübü bünyesinde yer alan Yüzme Kulubü’nde sınavlarını başarıyla geçen 194 sporcu, bir üst kulvara geçerek, düzenlenen törenle diplomasını aldı.

Diplomalar alındı

Sakarya’nın önde gelen kulüplerinden Kobaş Yüzme Kulübü’nde 5. Kademe Uluslararası Yüzme Antrenörü Serhat Çetinkaya yönetimindeki deneyimli 15 antrenörle orta kulvar, serbest, sırtüstü, kurbağalama, kelebek ve usta yüzücü eğitimini tamamlayan 194 sporcu, Serdivan Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Salonunda velilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen terfi töreninde sevinç ve heyecanla diplomalarını aldı. Bir üst kademeye geçen sporcular alacakları yeni eğitimle 2 ay sonra tekrar sınava girip bir üst kademe belgesini almaya hak kazanacak.

 

Yalnız bırakmadılar

Kalabalık bir veli iştiraki ile gerçekleşen diploma dağıtım töreninde; sporcular diplomalarını alırken, heyecan ve sevinçlerini gizleyemedi. Törende veliler ve sporculara hitaben bir konuşma yapan Kobaş Spor Kulüplerin Onursal Başkanı Meydan Kobaş; “Sporcular bizim aynamızdır. Biz onları ne kadar iyi ve donanımlı yetiştirirsek onlar onu yansıtırlar. Bu sebepten dolayı sporcularımızı çok donanımlı yetiştirmeliyiz. Velilerimiz ne kadar katkı verirlerse, kulübümüz ve antrenörlerimiz de bir o kadar katkı yaparak sporcularımızı en iyi standartlarda yetiştiririz. Hayat yolu zorlu bir yoldur. Spor hayat yolunda çok önemli bir etkendir. Çocuklarımızı sporla iç içe yaşatmalıyız. Çünkü her şey yüzmeyi sevmekle başlar” dedi.
 

4 Eylül 2018 , Salı Bu haber toplam 599 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU