Günün Tarihi:19 Mayıs 2021

Bakkallar gıda fuarında


Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası üyeleri, İstanbul Yeşilköy’de ziyarete açılan CNR Food İstanbul Fuarını gezerek sektördeki gelişmeleri yerinde gördüler.

Fuar gezisi

Oda Başkanı Ahmet Akdardağan ev sahipliğinde gerçekleşen fuar gezisine üyeler ilgi gösterdi. Sakarya Kent Park’tan kalkan otobüslerle İstanbul’a giden Sakaryalı bakkallar, sektörel gelişmeleri yakından görme imkanı buldular.

 

86 ülkeden

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) işbirliğiyle CNR Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Food İstanbul Fuarında 86 ülkeden 65 bin yerli ve yabancı alıcı ile bin 600'den fazla marka ziyarete açıldı. Ülke genelinden bakkallarda fuara yoğun katılım sağladı. 

 

Özel bölümler

Fuar gezisiyle ilgili konuşan Oda Başkanı Akdardağan, “CNR Food İstanbul Fuarı’nda, Gıda ve İçecek Ürünleri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı ile birlikte, EDT Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması ve CNR Ambalaj İstanbul, Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj çözümleri gibi özel bölümleri gezdik, fikir aldık” dedi.

 

Sektörel gelişim

Başkan Akdardağan, “Ülke genelindeki meslektaşlarımızla bir araya gelerek fikir alış verişi yaptık. Katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederken, sektörel gelişmeleri yakından inceleyerek mesleki gelişimimizi sürdüreceğiz” diye konuştu. 

11 Eylül 2018 , Salı Bu haber toplam 617 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU