Günün Tarihi:13 Ağustos 2020

Ferizli için biçilmiş kaftan


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal ve Meclis Üyesi İsmail Durmaz ile beraber Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı makamında ziyaret ettiler.

Fakülte sözü

Ziyarette Prof. Dr. Sarıbıyık’a Ferizli heyetinden yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. Soğuk, “Yıllardan beri ilçemizin eksiklerini tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Tarımda, sanayide dev projeler yaptık. Halkımıza ilçemizi her anlamda kalkındırmanın sözünü verdik. Doğalgaz, alt yapı, hastane, OSB’ler, sulama projeleri yanında vaatlerimiz arasında bir de fakülte sözümüz vardı” dedi.

Hizmet

Soğuk şöyle devam etti; “Uzun zamandır ilçemize bir Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi kazandırma yönünde çalışıyordu. Ferizli Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi TBMM tarafından onaylandı. Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi önemli bir fakültedir. Bizde sizin desteğinizle bu fakülteyi ilçemize bir an önce kazandırmak istiyoruz. İnşallah sizin de desteğinizle Ulaştırma ve Lojistik Fakültemiz kısa zamanda kurulup ilçemizde hizmet verecektir.”

Çalışmalar

Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, “Hayırlısıyla görevimize başladık. Sakarya ilimiz ve ilçelerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah Ferizli’de yapılması planlanan lojistik fakültemiz için de çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız. En kısa zamanda da Ferizli ilçemize Lojistik fakültesini kazandıracağız. Yeni kurulan OSB’ler ile Ferizli ilçemiz lojistik fakültesi için biçilmiş bir kaftandır” dedi.

Sakarya’ya katkı sağlayacak

Sarıbıyık, “Ferizli Yüksekokulumuza da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüksekokulumuzu da daha iyi bir hale getireceğiz. Sizlerle birlikte Sakarya’ya katkı sağlayacak, değer katacak işbirlikleri içinde bulunacağız” diye konuştu. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Rektör Sarıbıyık Başkan Soğuk ve beraberindekilere teşekkürlerini iletti. 

14 Eylül 2018 , Cuma Bu haber toplam 464 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU