Erenler’e Öztürk atandı16 Eylül 2018, Pazar

Başer duyurdu

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi, Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Ahmet Ensar Öztürk’ü atadı. Eski Başkan Muhammet Enes Yavuz’un istifasının ardından bir süredir boş olan başkanlık görevine parti içinde çeşitli görevlerde bulunmuş olan Öztürk getirilirken İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer bu haberi sosyal medya hesabından ‘Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Ahmet Ensar Öztürk kardeşimize emanet. Hayırlı olsun” notu ile paylaştı.

İl ziyaret

Başkanlık görevine atanmasının ardından hemen çalışmalara başlayan Ahmet Ensar Öztürk’ün ilk ziyareti ise Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e oldu. Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret eden Ahmet Ensar Öztürk, Başkan Öztürk yeni projeleri ve çalışma faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Çiçeği burnunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Ensar Öztürk gençlere yönelik hizmetlerinden dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür etti.

Hayırlı olsun’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “ AK Parti Erenler Gençlik Kolları Başkanlığı görevini devralan Ahmet Ensar Öztürk kardeşimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemiz, ilimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olsun” dedi. 

Bu haber toplam 655 defa okundu.

Resim Galerisi