Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Keser’e Pamukovalılardan destek


Pamukova Belediyesi geleneksel istişare ve değerlendirme toplantısında 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Belediye Başkanı Cevat Keser’e güçlü bir destek geldi.

Yoğun katılım

33 mahalle muhtarı, AK Parti Pamukova belediye meclis üyeleri, esnaf ve sanatkârlar odası, şoförler ve otomobilciler odası, S.S. 27 Nolu taşıyıcılar kooperatifi, ziraat odası, amatör spor kulüpleri başkan ve yöneticileri, gaziler derneği, avcılar ve atıcılar kulübü, Pamukova birlik kooperatifi, dönüşümlü dolmuş taksi durağı başkan ve yöneticileri, süt birliği, kanaat önderleri, mahalle gençlik başkanları ve çeşitli vakıfların temsilcilerin katıldığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda Pamukova Belediyesi tarafından sunulan hizmetler için Başkan Keser’e teşekkürlerini sunarak 2019 Belediye seçimleri için açık destek verdiler.

Ulaşım

Bu güne kadar ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri aldıklarını belirten muhtarlar ve STK temsilcileri, “Bizler sizlerden razıyız ve yeni dönemde de birlikte çalışmak istiyoruz. Gerek ilçe merkezinde ve gerekse 2014 seçimleri sonrasında köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimizde eşit ve adil hizmet sağlıyorsunuz. Mahalle konumuna geçen köylerimizde birçok eksiği tamamladık, özel idare döneminde alamadığımız, aylarca,  hatta yıllarca beklediğimiz yatırım ve hizmetlere şimdi Pamukova Belediyesi eliyle rahatlıkla ulaşıyoruz.”

Kararlıyız

Temsilciler, “Köylerimizin asfalt kaplama, kilitli taş parke, düğün salonu, köy konağı, cami inşaatı, park bahçe yapımı, çocuk oyun grubu oluşturulması, mesire yerleri oluşturulması gibi sayısız hizmetleri sağ olsun Belediye Başkanımız Cevat Keser bizlerle buluşturdu ve inanıyoruz ki yeni dönemde de bu hizmetlerini artarak devam ettirecektir. Maddi imkansızlıklar içinde bulunan amatör spor kulüplerimiz sizin himayelerinizde daha güçlendi. Spora ve sporcuya her anlamda destek oluyorsunuz. Derneklerimizin sivil toplum kuruluşlarımızın ihtiyaç duyduğu her  konuda bizlerin yanında ve arkasında oldunuz. Bizler sizinle birlikte bu yolu yürümekte  kararlıyız ve sonuna kadar destekçiniziz" dediler.

Kalıcı hizmet

Başkan Keser, “2019 sonrasında da yine aynı şevk ve aynı ekip ruhu ile Pamukova’mızı ve mahallerimizi (köylerimizi) bir dizi hizmetle buluşturacağız. Sizlerin şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma göstermiş olduğu bu güven ve teveccüh bizlerin sorumluluğunu bir kat daha artırmıştır. Rabbim inşallah sizlerin bu desteği karşısında bizleri mahcup etmez. Hiç kimsenin en ufak bir kuşkusu olmasın ki; en ufak bir gurura ve kibre kapılmadan, kimseyi ötelemeden, yakası kirli, eli tozlu demeden, kimlik ve mezhep, partili ve partisiz ayrımı yapmadan, Pamukova ilçe nüfusuna kayıtlı her kim var ise hizmetine koşacak, nerde işi var ise takipçisi olacağız. Dün ve bugün olduğu gibi, yarında makyaja değil kalıcı hizmetlere kafa yoracağız. Pamukova’yı bir bütün olarak görecek, 30 bin nüfus, 33 mahalle temelinde, gece gündüz demeden hizmetlerimizi sunacağız inşallah” dedi. 

 

17 Eylül 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 635 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU