‘Tek Vatan, Tek Devlet’17 Eylül 2018, Pazartesi

Zaman

Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetimi saat kavramı olmaksızın mahalle başkanlarına, esnaflara ve köylerdeki gençlerin yanına giderek oradakilerle istişarelerde bulunuyorlar. Gittikleri yerlerde ülke gündemi hakkındaki düşüncelerini sorup, karşılıklı değerlendirme ve doğru çizgide yönlendirilme için gerekli açıklamalar yapılıyor. Sorulan sorulara eksiksiz ve net cevaplar vererek vatan bütünlüğüne sahip ve gündemden haberdar kendini geliştirmiş ve geliştirmekte olan gençler halkın ilgisini çekiyor. Ülkenin içinde bulunduğu sürecin bilincinde olan gençler “Tek Vatan, Tek Devlet” diyerek bir olmanın önemini vurgulamaya devam ediyorlar.

Çuhadar’a ziyaret

Başkan Fide ve Yönetimi, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çuhadar’ı makamında ziyaret ettiler. 2018-2019 eğitim öğretim yılı için hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Uygulanan yeni sistem hakkında merak edilen sorulan soruları sorup bilgi alıp, yapabilecekleri her konuda yardım etmeye hazır olduklarını belirttiler. Gençler, Belediye Fen İşleri Müdürü Kamil Menteş’i ziyaret edip, belediyenin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi alarak istişarede bulundular. Göstermiş oldukları misafirperverlik için kendilerine teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdılar.

Boş durmak yakışmaz

Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, “Boş durmaya niyetimiz yok, zaten Hendek AK Gençliğe de boş durmak yakışmaz. Ziyaretlerimize ve programlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yönetim arkadaşlarımla birlikte yürüdüğümüz bu yolda yapabileceğimizin en iyisini yapmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Bu haber toplam 522 defa okundu.