Günün Tarihi:21 Eylül 2021

Isır hasarlı okulları hatırlattı


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır Yeni Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla açıklama yaptı. Açıklamasında öğrencilere başarılar dileyen Isır, “Örgütümüzün ve Milletvekilimiz Engin Özkoç’un 2 yıldır gündemde tutmaya çalıştığı 21 Okulumuzun durumu hakkında hiçbir gelişme olmamıştır” dedi.

Değişim

Isır’ın açıklaması şöyle; “İlimizi ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan Öğrencilerimizin, Atatürk ilke ve İnkılâplarına bağlı kalarak, ülkemizin milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, bu değerleri koruyan, gözeten ailesini ve vatanını seven, daima yüceltmeye çalışan yurttaşlar olarak öğrenim görmesi en büyük arzumuzdur. Her şey gelişmekte ve değişmektedir. Eğitim sistemleri ve yöntemleri değişir, bilim değişir, teknikler değişir, teknoloji değişir ve gelişir; ama değişmeyen bir şey vardır; o da insani değerlerdir. Bunu hiçbir zaman unutmuyoruz.”

Günü kurtarmak

“Örgütümüzün ve Milletvekilimiz Engin Özkoç’un 2 yıldır gündemde tutmaya çalıştığı 21 Okulumuzun durumu hakkında hiçbir gelişme olmamıştır. Devletimize emanet ettiğimiz Evlatlarımızın deprem korkusuyla öğrenim görmeleri bizleri üzmektedir. Öğretmenlerimizin ve Okul idarecilerimizin üzerlerine düşen görevleri en iyi şekilde yaptıklarına inancımız tamdır. Fakat bu yılda birçok okulumuzda Öğretmen açığı olmasına rağmen, birçok öğretmen adayımızın da boşta olmasına rağmen, atanmamışlardır. Yine sözleşmeli Öğretmen kadroları ile günü kurtarmaya çalışmak yanlıştır.”

Başarı dolu bir yıl

“Eğitimde sorunlarının yaşanmaması ve geleceğimiz olan evlatlarımızın en iyi şekilde öğrenim görmesi için tüm kurumların, velililerimizin, öğrencilerimizin görüşleri her daim alınarak çözümler üretilmesi arzulamaktayız. Yeni Eğitim ve Öğretim dönemi Öğrencilerimiz, Öğretmenlerimiz ve Velilerimiz için başarılarla dolu bir yıl olmasını dilerim.”

17 Eylül 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 541 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU