Günün Tarihi:30 Kasım 2020

Valilikten Açık Kapı Birimine ziyaret


Tüketici şikâyetlerinin koordinasyonunu sağlamak üzere geçtiğimiz Ağustos ayında çalışmalarına başlayan SEDAŞ’ın yeni birimi Teknik Operasyon Help Desk departmanı, kamu kuruluşları ile SEDAŞ olarak ortak paydada buluşmak için bir dizi nezaket ve işbirliği ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Rapor

SEDAŞ İşletme Bakım Grup Müdürlüğü çatısı altında yeni bir birim olarak organize edilen Teknik Operasyon Help Desk ile SEDAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezi, Çağrı Merkezi, Web Sitesi, Web Chat, SCADA/WFM ve kamu kuruluşları tarafından SEDAŞ’a ulaşan şikayetlerin ilgili departmanlara iletilmesi ve yasal süreç içerisinde ilgili birimlerle koordinasyon sağlanması,  çözüme ulaştırılmasının izlenmesi ve sonuçlarının raporlanması faaliyetleri yürütülüyor.

Pilot bölge

İçişleri Bakanlığı’nın 17 İlde pilot bölge olarak başlattığı, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla hayata geçirilen “Açık Kapı-Milletin Kapısı” projesi kapsamında, Sakarya Valiliği Açık Kapı birimine SEDAŞ Teknik Operasyon Help Desk yöneticileri tarafından nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Teşekkür

Kamu kuruluşlarınca yönetilen talep, öneri ve şikâyet süreçlerinin işbirliği içerisinde süratle çözümlenmesi amacıyla bir araya geldiklerini belirten SEDAŞ Teknik Operasyon Help Desk Uzmanı Burçin Başcı, Teknik Operasyon Help Desk Görevlisi Selma Özdemir ve Burak Akbay, Sakarya Valiliği Açık Kapı sorumlularına misafirperverlikleri için teşekkür ettiler. Sakarya Valiliği Açık Kapı birimi yöneticileri ise SEDAŞ’ın yeni departmanına başarılar dileyerek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

18 Eylül 2018 , Salı Bu haber toplam 485 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU