Günün Tarihi:29 Mayıs 2020

Çocuk hizmetlerinde koordinasyon


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürlüğüne bağlı çocuk hizmetleri kapsamında çalışmalar yürüten kuruluşlar ve birimler arasında haftalık koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Mutlu Işıksu’nun başkanlık ettiği toplantı il müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Çocuk hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcısı Elif Civan Yüce, Şube Müdürü Tuğba Baki, İzzet Şükrü Enez Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seda Kuzgun, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Gülsüm İslam Dinç, Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Hatice Gümüş, Sakarya Çocuk Evleri Sitesi Müdür V. Yusuf Akın Çelik ve il müdürlüğü çocuk hizmetleri biriminde görevli personellerin katıldığı toplantıda haftalık çalışmalar değerlendirildi.  

 

19 Eylül 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 415 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU