Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Arifiye’nin altın çocuğuna ödül


Üniversiteye Giriş Sınavında örnek bir başarı gösteren Arifiyeli öğrenciye ödül verildi.

Bilgisayar mühendisi

2017 - 2018 eğitim öğretim yılında ilk mezunlarını veren Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi mezunu öğrencilerden Tunahan Dündar, Üniversitelere Giriş Sınavında Türkiye genelinde FEN alanında 1221. sırada yer alarak örnek bir başarı gösterdi. Dündar,  Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazandı.

 

Kaymakam ziyareti

Başarılı öğrenci Tunahan Dündar beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi Müdürü Eray Uğur Çam, Arifiye Necmetttin Erbakan Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Bilgin Bil ve babası Oktay Dündar ile Kaymakam Adem Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

 

Tebrik ediyorum

Öğrencimizin başarısından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Yazıcı, "Üniversitelere Giriş Sınavında örnek bir başarı göstererek Türkiye genelinde FEN alanında 1221. olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazanan öğrencilerimizi ödüllendirmek istedik. Başarılı öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ailesini ve öğretmenlerini kutluyorum. Öğrencimizin bundan sonraki üniversite eğitimini tamamlayıp devletine, milletine, ailesine, kendisine faydalı bir birey olarak ülkemize hizmet etmesi en büyük arzumuzdur” dedi.

21 Eylül 2018 , Cuma Bu haber toplam 978 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU