Günün Tarihi:6 Haziran 2020

CHP seçim startını verdi


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya Örgütü, ‘Yerel Seçim’ toplantılarını Sapanca’dan başlattı.

İlçe turları

Sapanca da ilçe yönetimi ile bir araya gelen Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Genel Merkez Parti Meclis Üyesi Ayça Taşkent, İl Başkanı Erdoğan Isır, yerel seçimlere yönelik ilçe örgütünün düşüncelerini aldı.  Sapanca örgütüyle başlayan seçim startı dün akşam Arifiye bu akşam ise Erenler ile devam edecek.

 

Seçim stratejisi

Seçim çalışmalarını ilçelerde sürdürecek olan CHP’de en son ilçe başkanlarıyla genel değerlendirme toplantısı yapılacak. Aday adayları programlarının belirlenmesine yönelikte yapılacak değerlendirmenin ardından seçim stratejisi masaya yatırılacak. 

 

Söz örgütlerin

Sapanca’da toplantıya katılan Milletvekili Engin Özkoç, “Örgütlerimizin düşünceleri doğrultusunda adaylarımız belirleyeceğiz. Örgütümüzün gösterdiği adayımız etrafında kenetleneceğiz” dedi.

 

Taban ne isterse

İl Başkanı Erdoğan Isır’da, “ Bugüne kadar üyelerimiz ve seçmenlerimiz bizlerden desteklerini ve düşüncelerini esirgemediler. Bizler de tabanımız ne istediyse yaptık, bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. İlçe Örgütlerimizin aldığı kararlar doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

21 Eylül 2018 , Cuma Bu haber toplam 638 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU