Günün Tarihi:24 Haziran 2021

‘Sağlık için hareket et’


Serdivan İlçe Sağlık Müdürlüğü, hareketli yaşam konusunda farkındalık yaratmak için sağlık çalışanlarına yönelik etkinlik düzenledi.

Egzersiz

Serdivan İlçe Sağlık Müdürlüğü obezitenin azaltılması, fiziksel aktivitenin teşvik edilmesi, sağlıklı davranış ve yaşam kültürünüm benimsenmesini sağlamak amacıyla sağlık çalışanlarıyla birlikte etkinlik düzenledi. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sevda Gürsel’in de katıldığı etkinlikte topluma örnek teşkil eden sağlık çalışanları “Sağlık için hareket et” sloganıyla hem egzersiz hareketleri hem de yürüyüş yaptı.

Erken teşhis

Serdivan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün bir diğer etkinliği de Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde gerçekleşti. KETEM, Dünya Prostat Günü ve Dünya İntiharı Önleme Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte İSM personeli; kanserde erken teşhisin önemi, prostat kanseri, risk faktörleri, belirtileri tanı ve tedavisi, toplum ve ruh sağlığına yönelik hazırlanan afiş ve broşürleri dağıtarak vatandaşları bilgilendirdi.

21 Eylül 2018 , Cuma Bu haber toplam 621 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU