Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Akyazılılar doktorlardan memnun


Akyazı Devlet Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının hastane yönetimi ile doktorlardan olan memnuniyeti her geçen gün artıyor.

İyi ilişkiler

Hastane Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar’ın yardımcısı Dr. Savaş Taşkıran, Hastane Müdürü Ayla Soylu, Müdür yardımcısı İlker Üstünkaya, Kalite Birimi Müdürü Alper Ek ve diğer yetkililerle birlikte hastanede görev yapan doktor, hemşire, ebe, güvenlik görevlileri ve kısaca tüm hastane çalışanları ile kurduğu iyi ilişkiler, insan sağlığının ön planda tutulması ve mesai dışı çalışmalar hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini arttıran hususlar olarak göze çarpıyor.

Toplantı

Dr. Tepeçınar’ın başkanlığında sık sık bir araya gelmenin yanı sıra haftanın her pazartesi günü bir araya gelen hastane yönetimi, bu toplantılarda hafta içinde nelerin yapılacağı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetlerini arttırıcı ne gibi tedbirlerin alınması gerektiği konularında karşılıklı olarak fikir alış verişinde buluyorlar. İl genelinde Akyazı Devlet Hastanesinin yönetimi gösterdikleri gayretlerden dolayı taktir edildi. 

27 Eylül 2018 , Perşembe Bu haber toplam 606 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU