Günün Tarihi:6 Ağustos 2020

‘CHP Ferizli’den meclis üyesi çıkarsın istifa ederim’


AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un ‘Sakarya’da yeniden 17-0 yapacağız’ açıklamasına cevap veren CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ın ’17-0 yaparlarsa siyaseti bırakırım’ çıkışına Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk karşılık verdi.

Yavuz ne demişti

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, partimizin Sakarya İl Başkanlığı'nda yerel seçimler öncesinde milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmıştı. Ardından yaptığı değerlendirmede "Belediye başkanı adayı olalım olmayalım, tercih edilelim edilmeyelim, var gücümüzle gece gündüz çalışarak Sakarya'da yeniden 17-0 yapmak için uğraş vereceğiz” demişti.

Isır ne cevap verdi

Bu açıklama üzerine CHP İl Başkanı Erdoğan Isır,Sakarya’da 17-0 diyenlere hodri meydan diyerek, 17-0 olursa istifa edeceğini gündeme getirmişti.  Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk Erdoğan Isır’ın açıklamasına cevap Belediye Başkanı Soğuk’tan geldi.

Gereğini yapar mı?

Başkan Soğuk, “CHP İl Başkanı Sayın Erdoğan Isır’a sesleniyorum. 17 ilçeden biri de Ferizli’dir. İlçemizde bırakın belediye başkanlığını almayı, Ferizli’den büyükşehir belediye meclis üyesi çıkarsınlar, bende istifa edeceğim. Acaba kendisi de gereğini yapar mı? Sayın Isır’ın meydan okuyuşunu talihsiz bir açıklama olarak düşünüyorum. Bunun siyasetin sonunu düşünmeden yapılmış bir çıkış olduğunu düşünüyorum. Kendisi sonucuna katlanmaya hazır mı?”diye sordu.

2 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 542 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU