Günün Tarihi:26 Ekim 2020

Başkandan çocuk evlerine ziyaret


Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba çocuk evlerini ziyaret etti. SASKF heyetine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürü Mutlu Işıksu’da eşlik etti.

Heyet kalabalık
SASKF Başkanı Yaşar Zımba beraberindeki Genel Sekreter Ahmet Orhan, Başkan Vekilleri Hasan Özkan, Recep Odabaş, üyeler Mehmet Demir, Uğur Kobaş, Necmettin Koçak ile beraber Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Arifiye çocuk evlerini ziyaret etti. SASKF heyetine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl müdürü Mutlu Işıksu ve Müdüre Hatice Gümüş’te eşlik etti.

‘Farkındalık oluşturmak’
Başkan Yaşar Zımba; “Yavrularımızı Arifiye ilçesine giderek gördük. Tarifi imkansız duygular yaşadık, bizleri karşılamaları küçük hediyeler ile sevinmeleri yüzlerinde ki, o mutluluk bize yeter. Amacımız bu yavrularımız için devletin ve çalışanların verdiği sevgi haricinde, toplumda farkındalık oluşturmak” dedi.

‘Sizde ziyaret edin’
Zımba; “Bir iki cümlede İl Müdürü kardeşim Mutlu Işıksu için söylemek isterim. Evlerde, yurtlarda, sığınma evlerinde kalan yavrular için, kadınlar, yaşlılar sosyal alandaki tüm fertler için, şehit aileleri, gaziler ve toplumun her kesimi için çok güzel çalışmalar yapıyor. Daha önceleri hiç göremediğimiz sosyal farkındalıklara Mutlu bey vasıtası ile ulaşır olduk. Olanağı olan her bireyin yavrularımızı, yaşlılarımızı, şehitlerimizin ailelerini, gazilerimizi ziyaret etmelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

4 Ekim 2018 , Perşembe Bu haber toplam 432 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU