Günün Tarihi:18 Nisan 2021

Akyazı için tek ses


Akyazı’da görev yapan basın mensupları ilçenin gelişimine katkı sunmak adına sağladıkları birlikteliği kamu kurumlarına yaptıkları ziyaretlerle arttırdılar.

Basın heyeti

Başta gazetemiz temsilcisi Salim Özyılmaz, Yenihaber Gazetesi temsilcisi Kenan Certel, DHA temsilcisi ve Akyazı Net haber sitesi sahibi Alaattin Onur, Akyazı Net haber sitesi editörü Davut Kaya ve aynı sitenin muhabiri İbrahim Aydın, Radyocu Remzi Armağan, Akyazı’ya yeni atanan ve görevlerine başlayan İlçe Kaymakamı Yakup Güney ile İlçe Emniyet müdürü İsa Coşar’ahoş geldin ziyareti yaptılar.

 

Tek ses olmak

Ziyarette konuşan gazeteciler, ilçenin özelliklerinden ve güzelliklerinden bahsederek sorunlarının çözümü tek ses olmaya devam edeceklerini söyledi.  Gazeteciler Kaymakam Güney’e, “Haber kirliliğini önlemek için yapacağınız çalışmaları sizinle birlikte takip etmek ve takip edemediğimiz konularda da bilgileri ilk ağız olan sizden almak isteriz. Bu konuda sizin atacağınız bir adıma bizde üç adımla karşılık veririz” diyerek başarı dileğinde bulundular.

 

Tanıma fırsatı

Kaymakam Yakup Güney’de Akyazı’ya yeni tanımaya başladığını belirterek, “Akyazı ile ilgili ilk düşüncem güzel bir ilçe olmasıdır. İlçe, tarımı, sanayisi, turizmi ile iç içedir. İlçede çok sayıda etnik gruplara mensup insanların kardeşçe birlikte yaşıyor. Bu kardeşçe yaşayış ilçeye huzuru da beraberinde getirmesinden dolayı ben şahsen çok önemsiyorum. En kısa zamanda şehri daha iyi tanıma fırsatı bulacağım. Artılarını ve eksilerini tespit edip yapılması gerekenleri el birliğiyle yapmayı planlıyorum. Bunları yaparken mutlaka sizlerden de destek isteyeceğim” diyerek teşekkür etti.

 

Akyazı huzuru

Gazetecilerin ikinci durağı yeni atanan bir diğer isim olan Emniyet Müdürü İsa Coşar’ı ziyaret ettiler.  Gazeteciler, Akyazı’nın Sakarya’da önemli bir konuma sahip olduğunu belirterek, “İlçede huzurun ve güvenin sağlanması için yapılacak olan her türlü çalışmaya ortak olmak isteriz. Güzel ilçemizin yaşanabilir, huzurlu, güvenli ve mutlu bir ilçe olması temennimizdir Bu yolda güvenlik güçlerimizin atacağı her olumlu adımda bizde onların arkalarındayız ve de destekçileriyiz” dediler.

 

Birlikte çalışalım

Akyazı’nın yeni Emniyet Müdürü İsa Coşar da yapılan ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu söyleyerek, “Ben, Sakarya’ya ve Akyazı’ya hiç de yabancı değilim. Beni de sizden biri olarak kabul edin. Birlik ve beraberlik için de önce güzel Akyazı’mızın, sonra güzel Sakarya’mızın daha sonra da güzel yurdumuzun huzuru, güveni ve mutluluğu için gelin birlikte elbirliği içinde çalışalım” diyerek iadeyi ziyarette bulunacağını söyledi.  Gazetecilerin İlçe Emniyet Müdürü Coşar’a yaptığı ziyarette Müdürlüğe vekaleten yürüten Komiser İshak Göz’de hazır bulundu.

 

 

4 Ekim 2018 , Perşembe Bu haber toplam 681 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU