Sultanlara destek yok5 Ekim 2018, Cuma

Yatmadı

 Gelişimspor bayan Voleybol takımında Maddi kriz yaşanıyor. Antrenör Erol Güdüloğlu bu güne kadar yapılan kaynak arayışlarında gittikleri her kapıdan boş döndüklerini söyledi, Filenin sultanları Kaynak bulunup lisans çıkmaması halinde İzmir de yapılacak Özateş maçına çıkamayacaklar.

Kaçıyorlar

Sultanların Baş Antrenörü İdris Demir;” Ben artık konuşmuyorum, konuşamıyorum” derken, “ Yöneticilerimiz bizden kaçır” diyen Antrenör Erol Güdüloğlu Koskoca Sakarya Şehrinin Tek temsilcisi olan ve 1nci lig de mücadele eden Bayan Voleybol takımının bu duruma düşmesinin hiç de  iç açıcı olmadığını ifade etti.

Sofuoğlu

Güdüloğlu sözlerine şöyle devam etti; “ Ben futbol dışında yapılan başta salon sporları olmak üzere amatör sporları desteklemek ve onları yüceltmek için milletvekili teklifini kabul ettim” diyen Kenan Sofuoğlu’nun görünürlerde olmadığını söyleyen Tecrübeli hoca,  Lisansların en geç bugün mesai bitimine kadar çıkması gerektiğini hatırlattı.

Atabek

Çiğdem Erdoğan Atabek’i de bu konuda defalarca aradıklarını söyleyen Güdüloğlu;” Kendisine bir türlü ulaşamadık tüm arayışlarımız Danışman’ı geçemedi, Bayan olarak Bayanların halinden daha iyi anlar diye rahatsız ettik ancak  biz ulaşamadık kendisi de bir kez olsun bize dönmedi, bu da bizi  daha çok üzdü” dedi.

 Balkanlıoğlu

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na  dosya verdiklerini söyleyen Güdüloğlu;” Vali İrfan Balkanlıoğlu’na bir liste halinde dosya sunduk ancak bundan da  Hiçbir cevap alamadık. Yöneticilerimizle yaptığımız görüşmeler de de sadece nasihat aldık, anlaşılan  İlimizi 1nci lig de temsil eden bir takıma sahip çıkan yok” dedi.

Bugün son

Sultanlarımızın Türkiye bayanlar 1. Voleybol ligine katılımları için lisansların en geç bugün mesai bitimine kadar çıkması gerekiyor. 12 bin TL olan tutarın Koskoca Sakarya şehri için hiçbir şey ifade etmeyeceğini söyleyen Güdüloğlu bu miktar Sultanlarımızın  müsabakaya çıkması için önemli” şeklinde konuştu.

 

Bu haber toplam 903 defa okundu.