Günün Tarihi:22 Eylül 2020

Vekillerin sert atışması


MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik eleştirilerinin ardından İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’da sosyal medya hesabı üzerinden karşılıklı atıştı.

Saray yancısı

Genel başkanların atışması sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Dikbayır “AKP Sözcüsü, Mhp’nin (sözde) bilge lideri , ancak özde genel başkanımız Meral Akşener’in ifade ettiği gibi SARAY YANCISI bugün ağzından salyalar akıtarak tehditler ve hakaretler savuruyor. Bugün FETÖ nün kalktığı koltuğa oturanlar, sarayın bahçesinde yuvarlananlar, her türlü Milliyetçiliği ayaklarının altına almış olanlara paspas olanlar bize Türk Milliyetçiliğini öğretmeye kalkmasınlar” ifadelerini kullandı.

 

Sınır tanımıyor

Dikbayır’ın bu sert sözlerine ise Bülbül’ün cevabı şu şekilde oldu; “ Akraba kontenjanından kendini nimet yerine koyduran şahıs, Lidere hakaret ederek edepten ve hayadan yoksunluğunu tescil etmiştir. Bu zat, Ülkücü hareketin liderine ve bu sayede Ülkücü harekete ağzından salyalar akıtarak hakaret ederek, küstahlıkta sınır tanımadığını göstermiştir.”

 

Destursuz girmek

“Bilinmelidir ki; Ülkücü hareketin liderine bu şekilde dil uzatma pervasızlığının ve terbiyesizliğinin bedeli elbet olacaktır. Liderimizin, bu şahsın Halası'na yaptığı İHTAR anlaşılan ağır gelmiş. Ancak hatırlatalım ki; Liderimizin ihtarı boşa değildir. Hafife alınmamalıdır. Bu zat, halasını koruyayım derken, DESTURSUZ bağa girmektedir. Yarın bu bağda destursuz ve ortada kalmak var. Ama pişmanlık kar etmeyecektir. Siyasette OMURGASIZ'lığı ile nam salmış olan, sarayı basarım deyip ilk davette, kuyruğunu sallayıp depar atarak saraya koşan; Çiller'in ÇAKMASI, CHP'nin LASTİĞİ, HDP'nin YANCISI, FETÖ'nün PASPASI olan yeni keşfedilen HALA İle beraberlik, acıdan ve pişmanlıktan başka bir şeye sebep olmayacaktır”.

 

Fazla konuşturma

Yeniden Bülbül’ün paylaşımlarına cevap veren Dikbayır, “ Başka anaların evlatları üzerinden beni tehdit etmeye çalışan zavallı şahıs, ben senin ciğerini de, yüreğini de bilirim.Daha fazla artistlik yapma beni daha fazla konuşturma istersen.Seçildiğin oyların nereden geldiğini de en iyi sen biliyorsun. Şimdilik seninle daha fazla muhatap olmama da gerek yok. Liderine yalakalık yapmak için başka yöntemler dene” ifadelerini kullandı.

 

8 Ekim 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 716 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU