'Rakip 6 atsa ne yazar biz maça hazırız'11 Ekim 2018, Perşembe

Çalışma

 Ertekin Cumartesi akşam ki maça galibiyet için hazırlandıklarını söyledi. Takımın moralli olduğuna işaret eden İsmail Ertekin; “Biz hem fiziki hem de kafa yapısı olarak hazırız. Eksiğimiz yok. Taraftarlarımızla Cumartesi akşam ki maçta bütünleşip sahamızdaki ikinci galibiyetimizi alacağız” dedi.

  Mücadele

Niğde maçında saha bozukluğu nedeniyle “Mücadele gücümüzü artırdık” diyen Ertekin; “Niğde maçını iyi mücadele ile kazandık çünkü böyle bozuk zeminle pas yapma yüzdeniz düşük oluyor o zaman mücadelemizi artırmamız gerekiyor. Biz de bunu yaptık ve maçı kazandık” ifadelerini kullandı.

    Artacak

Mücadele konusunda henüz yeterli olmadıklarını söyleyen Tecrübeli hoca; “Gücümüz yüzde 60’larda ama bunu 80 ve ya 90’a çıkardığımızda ortaya seyir zevki güzel maçlar çıkacak. Bu yüzden Amed Sportif’in 6-2’lik galibiyeti ve ya gücü bizi ilgilendirmiyor biz işimizi yapacağız” şeklinde konuştu.

  Bekliyorum

Basın toplantısından sonra antrenman alanına geçen Ertekin; “Taraftarlarımız Niğde maçında yeterli değildi, bu hafta ki maçta tüm tribünlerin dolmasını bekliyorum. İnşallah bizleri yalnız bırakmazlar. Çünkü ne pahasına olursa olsun Amed Sportif maçını kazanıp seriyi devam ettirmek zorundayız” dedi. Dünkü idmanı Büyükşehir belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da izledi.

 

Bu haber toplam 593 defa okundu.